17250VA-24R-GA-00 NMB Technologies Corporation FAN 172X50MM 24VDC IP69K
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
17250VA-24R-GA-00
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN 172X50MM 24VDC IP69K
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Heakskiidud :
Kaal :
2.1 lbs (952.5g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
50.80mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
62.0 dB
Õhuvool :
346.1 CFM (9.69m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
4600 RPM
seeria :
17250VA
Sissepääsu kaitse :
IP69K - Dust Tight, High Temp Water Jets, Waterproof
Staatiline rõhk :
1.250 in H2O (312.0 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Round - 172.7mm Dia
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Ventilaatori tüüp :
Tubeaxial
Võimsus (vatti) :
43.20W
Laos
62,257
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
17250VA-24R-GA-00 Konkurentsivõimelised hinnad
17250VA-24R-GA-00 Iseärasused
17250VA-24R-GA-00 is produced by NMB Technologies Corporation, belongs to DC ventilaatorid.
17250VA-24R-GA-00 Toote üksikasjad
17250VA-24R-GA-00, mida pakub NMB Technologies Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 17250VA-24R-GA-00 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
17250VA-24R-GA-00 Seotud märksõnad
17250VA-24R-GA-00 Hind
17250VA-24R-GA-00 Maalimine
17250VA-24R-GA-00 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "1725" seeria tooteid