1604KL-04W-B49-B50 NMB Technologies Corporation FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
1604KL-04W-B49-B50
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Heakskiidud :
CE, CSA, UL, VDE
Kaal :
0.033 lb (14.97g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
10.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
25.0 dB
Õhuvool :
5.3 CFM (0.148m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
5500 RPM
seeria :
04010KA
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.136 in H2O (33.9 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 40mm L x 40mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Ventilaatori tüüp :
Tubeaxial
Võimsus (vatti) :
880mW
Laos
28,136
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
1604KL-04W-B49-B50 Konkurentsivõimelised hinnad
1604KL-04W-B49-B50 Iseärasused
1604KL-04W-B49-B50 is produced by NMB Technologies Corporation, belongs to DC ventilaatorid.
1604KL-04W-B49-B50 Toote üksikasjad
1604KL-04W-B49-B50, mida pakub NMB Technologies Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 1604KL-04W-B49-B50 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
1604KL-04W-B49-B50 Seotud märksõnad
1604KL-04W-B49-B50 Hind
1604KL-04W-B49-B50 Maalimine
1604KL-04W-B49-B50 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "1604" seeria tooteid