09225SA-12N-EL-00 NMB Technologies Corporation FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
09225SA-12N-EL-00
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Locked Rotor Sensor
Heakskiidud :
CE, UR, VDE
Kaal :
0.209 lb (94.8g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
25.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
35.0 dB
Õhuvool :
54.4 CFM (1.52m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
3100 RPM
seeria :
09225SA
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.190 in H2O (47.3 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 92mm L x 92mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Ventilaatori tüüp :
Tubeaxial
Võimsus (vatti) :
1.80W
Laos
42,347
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
09225SA-12N-EL-00 Konkurentsivõimelised hinnad
09225SA-12N-EL-00 Iseärasused
09225SA-12N-EL-00 is produced by NMB Technologies Corporation, belongs to DC ventilaatorid.
09225SA-12N-EL-00 Toote üksikasjad
09225SA-12N-EL-00, mida pakub NMB Technologies Corporation, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 09225SA-12N-EL-00 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
09225SA-12N-EL-00 Seotud märksõnad
09225SA-12N-EL-00 Hind
09225SA-12N-EL-00 Maalimine
09225SA-12N-EL-00 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "0922" seeria tooteid