KB02KW01-28-GG NKK Switches SW IND PB RND BLUE 28V LAMP SLD
optoelektroonika
Tootja number:
KB02KW01-28-GG
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
SW IND PB RND BLUE 28V LAMP SLD
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Hinnangud :
Lainepikkus – tipp :
Lambi värv :
Blue
Lõpetamise stiil :
Millikandela reiting :
Objektiivi läbipaistvus :
Diffused
Objektiivi stiil/suurus :
Round with Flat Top, 11.60mm
Objektiivi värv :
Blue
Osa olek :
Active
Paneeli väljalõike kuju :
Round
Paneeli väljalõike mõõtmed :
0.48" (12.19mm)