UWP1E100MCL1GB Nichicon CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
Kondensaatorid
Tootja number:
UWP1E100MCL1GB
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.217" (5.50mm)
Lifetime@Temp. :
1000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
10µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - SMD
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – nimiväärtus :
25V
Pinnapealse mäe maa suurus :
0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Polarisatsioon :
Bi-Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
40.5mA @ 10kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
27mA @ 120Hz
seeria :
UWP
Suurus/Mõõdud :
0.248" Dia (6.30mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C