UWH1H470MCL1GS Nichicon CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
Kondensaatorid
Tootja number:
UWH1H470MCL1GS
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.394" (10.00mm)
Lifetime@Temp. :
1000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
47µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - SMD
Pakendamine :
Digi-Reel®
Pinge – nimiväärtus :
50V
Pinnapealse mäe maa suurus :
0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Polarisatsioon :
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
87mA @ 10kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
58mA @ 120Hz
seeria :
UWH
Suurus/Mõõdud :
0.394" Dia (10.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 125°C