UTT1H4R7MDD1TP Nichicon CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
UTT1H4R7MDD1TP
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.098" (2.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.315" (8.00mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
4.7µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can
Pakendamine :
Tape & Box (TB)
Pinge – nimiväärtus :
50V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
37mA @ 100kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
11.1mA @ 120Hz
seeria :
UTT
Suurus/Mõõdud :
0.197" Dia (5.00mm)
Takistus :
14 Ohms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C