UPW1H221MPD1TD Nichicon CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
UPW1H221MPD1TD
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.197" (5.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.689" (17.50mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
220µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can
Pakendamine :
Tape & Box (TB)
Pinge – nimiväärtus :
50V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
850mA @ 100kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
552.5mA @ 120Hz
seeria :
UPW
Suurus/Mõõdud :
0.394" Dia (10.00mm)
Takistus :
119 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C