UPV1V820MGD1TD Nichicon CAP ALUM 82UF 20% 35V RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
UPV1V820MGD1TD
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 82UF 20% 35V RADIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.138" (3.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.512" (13.00mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
82µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – nimiväärtus :
35V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
seeria :
UPV
Suurus/Mõõdud :
0.315" Dia (8.00mm)
Takistus :
320 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C