UPV1V560MGD1TD Nichicon CAP ALUM 56UF 20% 35V RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
UPV1V560MGD1TD
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 56UF 20% 35V RADIAL
Juhtmete vahe :
0.098" (2.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.492" (12.50mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
56µF
Pinge – nimiväärtus :
35V
Suurus/Mõõdud :
0.248" Dia (6.30mm)
Takistus :
480 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C