UPV1E820MGD1TD Nichicon CAP ALUM 82UF 20% 25V RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
UPV1E820MGD1TD
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 82UF 20% 25V RADIAL
Juhtmete vahe :
0.098" (2.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.492" (12.50mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
82µF
Pinge – nimiväärtus :
25V
Suurus/Mõõdud :
0.248" Dia (6.30mm)
Takistus :
510 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C