ULR2G4R7MNL1GS Nichicon CAP ALUM 4.7UF 20% 400V SMD
Kondensaatorid
Tootja number:
ULR2G4R7MNL1GS
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 4.7UF 20% 400V SMD
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.433" (11.00mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
4.7µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - SMD
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – nimiväärtus :
400V
Pinnapealse mäe maa suurus :
0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
35mA @ 120Hz
seeria :
ULR
Suurus/Mõõdud :
0.315" Dia (8.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C