UKW1E332MHD Nichicon CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
UKW1E332MHD
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.295" (7.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.984" (25.00mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
3300µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
25V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
2.2425A @ 10kHz
Rakendused :
Audio
Ripple Current @ madal sagedus :
1.95A @ 120Hz
seeria :
UKW
Suurus/Mõõdud :
0.630" Dia (16.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C