UKL1E151MPD1TD Nichicon CAP ALUM 150UF 20% 25V RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
UKL1E151MPD1TD
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 150UF 20% 25V RADIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.197" (5.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.551" (14.00mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
150µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – nimiväärtus :
25V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
555mA @ 10kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
370mA @ 120Hz
seeria :
UKL
Suurus/Mõõdud :
0.394" Dia (10.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C