UHD1C332MHD Nichicon CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
UHD1C332MHD
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.197" (5.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.476" (37.50mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
3300µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
16V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
3.4A @ 100kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
2.72A @ 120Hz
seeria :
UHD
Suurus/Mõõdud :
0.492" Dia (12.50mm)
Takistus :
15 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C