UFG1V470MPM1TD Nichicon CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
UFG1V470MPM1TD
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.138" (3.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.512" (13.00mm)
Lifetime@Temp. :
1000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
47µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can
Pakendamine :
Tape & Box (TB)
Pinge – nimiväärtus :
35V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
202mA @ 10kHz
Rakendused :
Audio
Ripple Current @ madal sagedus :
101mA @ 120Hz
seeria :
UFG
Suurus/Mõõdud :
0.315" Dia (8.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C