UEP1H221MHD Nichicon CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
UEP1H221MHD
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.197" (5.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.063" (27.00mm)
Lifetime@Temp. :
1000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
220µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
50V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Bi-Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
340mA @ 120Hz
seeria :
UEP
Suurus/Mõõdud :
0.492" Dia (12.50mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C