UCY2G470MHD3 Nichicon CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
UCY2G470MHD3
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.295" (7.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.846" (21.50mm)
Lifetime@Temp. :
12000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
47µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
400V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
1.18A @ 100kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
590mA @ 120Hz
seeria :
UCY
Suurus/Mõõdud :
0.709" Dia (18.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C