UCD1J220MCL6GS Nichicon CAP ALUM 22UF 20% 63V SMD
Kondensaatorid
Tootja number:
UCD1J220MCL6GS
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 22UF 20% 63V SMD
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.256" (6.50mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
22µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - SMD
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – nimiväärtus :
63V
Pinnapealse mäe maa suurus :
0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
120mA @ 100kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
60mA @ 120Hz
seeria :
UCD
Suurus/Mõõdud :
0.315" Dia (8.00mm)
Takistus :
1.2 Ohms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C