UBT1C222MHD Nichicon CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
UBT1C222MHD
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.295" (7.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.063" (27.00mm)
Lifetime@Temp. :
10000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
2200µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
16V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
2.3A @ 100kHz
Rakendused :
Automotive
Ripple Current @ madal sagedus :
1.541A @ 120Hz
seeria :
UBT
Suurus/Mõõdud :
0.630" Dia (16.00mm)
Takistus :
24 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 125°C