QXK2J333KTP7ZHFL Nichicon CAP FILM 0.033UF 10% 630VDC RAD
Kondensaatorid
Tootja number:
QXK2J333KTP7ZHFL
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.033UF 10% 630VDC RAD
RoHs olek:
Dielektriline materjal :
Polyester, Metallized
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.492" (12.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.681" (17.30mm)
Lõpetamine :
PC Pins
Mahtuvus :
0.033µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial
Pakendamine :
Pinge nimiväärtus - DC :
630V
Pinge nimiväärtus – AC :
250V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
QXK-ZH
Suurus/Mõõdud :
0.610" L x 0.280" W (15.50mm x 7.10mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C