QXK2E105KTP7ZHFP Nichicon CAP FILM 1UF 10% 250VDC RAD
Kondensaatorid
Tootja number:
QXK2E105KTP7ZHFP
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 1UF 10% 250VDC RAD
RoHs olek:
Dielektriline materjal :
Polyester, Metallized
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.689" (17.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.799" (20.30mm)
Lõpetamine :
PC Pins
Mahtuvus :
1µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial
Pakendamine :
Pinge nimiväärtus - DC :
250V
Pinge nimiväärtus – AC :
125V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
QXK-ZH
Suurus/Mõõdud :
0.807" L x 0.339" W (20.50mm x 8.60mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C