LQR2V472MSEH Nichicon CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
LQR2V472MSEH
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
1.252" (31.80mm)
Kõrgus – istuv (max) :
3.661" (93.00mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
4700µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Screw Terminals
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
350V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
22.96A @ 10kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
16.4A @ 120Hz
seeria :
LQR
Suurus/Mõõdud :
3.000" Dia (76.20mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 85°C