LQR2V472MSEF Nichicon CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
LQR2V472MSEF
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
Juhtmete vahe :
0.866" (22.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
6.811" (173.00mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
4700µF
Pinge – nimiväärtus :
350V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
23.8A @ 10kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
17A @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
2.008" Dia (51.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 85°C