LQR2V392MSEG Nichicon CAP ALUM 3900UF 20% 350V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
LQR2V392MSEG
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 3900UF 20% 350V SCREW
Juhtmete vahe :
1.126" (28.60mm)
Kõrgus – istuv (max) :
4.055" (103.00mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
3900µF
Pinge – nimiväärtus :
350V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
20.44A @ 10kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
14.6A @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
2.500" Dia (63.50mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 85°C