LNY2W102MSEF Nichicon CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
LNY2W102MSEF
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.866" (22.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
2.756" (70.00mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
1000µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Screw Terminals
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
450V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
7.7A @ 10kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
5.5A @ 120Hz
seeria :
LNY
Suurus/Mõõdud :
2.008" Dia (51.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C