LNY2V272MSEG Nichicon CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
LNY2V272MSEG
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW
Juhtmete vahe :
1.126" (28.60mm)
Kõrgus – istuv (max) :
2.559" (65.00mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
2700µF
Pinge – nimiväärtus :
350V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
16.66A @ 10kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
11.9A @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
2.500" Dia (63.50mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C