LNY2V182MSEF Nichicon CAP ALUM 1800UF 20% 350V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
LNY2V182MSEF
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 1800UF 20% 350V SCREW
Juhtmete vahe :
0.866" (22.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
2.756" (70.00mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
1800µF
Pinge – nimiväärtus :
350V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
14A @ 10kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
10A @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
2.008" Dia (51.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C