LNT2V681MSEFBN Nichicon CAP ALUM 680UF 20% 350V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
LNT2V681MSEFBN
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 680UF 20% 350V SCREW
Juhtmete vahe :
0.866" (22.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
3.268" (83.00mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
680µF
Pinge – nimiväärtus :
350V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
5.74A @ 10kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
4.1A @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
2.008" Dia (51.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 105°C