LNT2D222MSEN Nichicon CAP ALUM 2200UF 20% 200V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
LNT2D222MSEN
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 2200UF 20% 200V SCREW
Juhtmete vahe :
0.866" (22.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
3.268" (83.00mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
2200µF
Pinge – nimiväärtus :
200V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
3.48A @ 10kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
2.9A @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
2.008" Dia (51.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 105°C