LNT1E683MSE Nichicon CAP ALUM 68000UF 20% 25V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
LNT1E683MSE
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 68000UF 20% 25V SCREW
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Juhtmete vahe :
0.866" (22.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
4.843" (123.00mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
68000µF
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
25V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
11.73A @ 10kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
10.2A @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
2.008" Dia (51.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C