LNT1C104MSE Nichicon CAP ALUM 100000UF 20% 16V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
LNT1C104MSE
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 100000UF 20% 16V SCREW
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Juhtmete vahe :
0.866" (22.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
4.055" (103.00mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
100000µF
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
16V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
11.04A @ 10kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
9.6A @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
2.008" Dia (51.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C