LNK2W102MSEF Nichicon CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
LNK2W102MSEF
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW
Juhtmete vahe :
0.866" (22.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
2.953" (75.00mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
1000µF
Pinge – nimiväärtus :
450V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
7.28A @ 10kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
5.2A @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
2.008" Dia (51.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 85°C