LNK2V152MSEF Nichicon CAP ALUM 1500UF 20% 350V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
LNK2V152MSEF
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 1500UF 20% 350V SCREW
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.866" (22.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
2.953" (75.00mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
1500µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Screw Terminals
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
350V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
9.1A @ 10kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
6.5A @ 120Hz
seeria :
LNK
Suurus/Mõõdud :
2.008" Dia (51.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 85°C