LNK2V102MSEF Nichicon CAP ALUM 1000UF 20% 350V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
LNK2V102MSEF
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 1000UF 20% 350V SCREW
Juhtmete vahe :
0.866" (22.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
2.362" (60.00mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
1000µF
Pinge – nimiväärtus :
350V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
6.72A @ 10kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
4.8A @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
2.008" Dia (51.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 85°C