LNC2V392MSEH Nichicon CAP ALUM 3900UF 20% 350V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
LNC2V392MSEH
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 3900UF 20% 350V SCREW
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
1.252" (31.80mm)
Kõrgus – istuv (max) :
2.874" (73.00mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
3900µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Screw Terminals
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
350V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
20.02A @ 10kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
14.3A @ 120Hz
seeria :
LNC
Suurus/Mõõdud :
3.000" Dia (76.20mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C