LNC2V182MSEF Nichicon CAP ALUM 1800UF 20% 350V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
LNC2V182MSEF
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 1800UF 20% 350V SCREW
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.866" (22.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
3.071" (78.00mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
1800µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Screw Terminals
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
350V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
14.42A @ 10kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
10.3A @ 120Hz
seeria :
LNC
Suurus/Mõõdud :
2.008" Dia (51.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C