LKG1K682MKZS Nichicon CAP ALUM 6800UF 20% 80V SOLDER
Kondensaatorid
Tootja number:
LKG1K682MKZS
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 6800UF 20% 80V SOLDER
RoHs olek:
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.709" (18.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
3.268" (83.00mm)
Lifetime@Temp. :
1000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
6800µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Solder Lug
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
80V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
Rakendused :
Audio
Ripple Current @ madal sagedus :
6.7A @ 120Hz
seeria :
LKG
Suurus/Mõõdud :
1.969" Dia (50.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C