74LV14PW,118 Nexperia USA Inc. IC HEX INV SCHMITT TRIG 14TSSOP
Integraallülitused (IC-d)
Tootja number:
74LV14PW,118
Kirjeldus:
IC HEX INV SCHMITT TRIG 14TSSOP
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Schmitt Trigger
Loogika tase – kõrge :
1.4 V ~ 3.85 V
Loogika tase – madal :
0.3 V ~ 1.1 V
Loogika tüüp :
Inverter
Maksimaalne levimisviivitus @ V, Max CL :
15ns @ 3.3V, 50pF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – toide :
1 V ~ 5.5 V
Praegune – vaikne (maksimaalne) :
40µA
seeria :
74LV
Sisendite arv :
6
Tarnija seadmepakett :
14-TSSOP
Töötemperatuur :
-40°C ~ 125°C
Vool – väljund kõrge, madal :
12mA, 12mA
Vooluahelate arv :
6
Laos
50,658
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
74LV14PW,118 Konkurentsivõimelised hinnad
74LV14PW,118 Iseärasused
74LV14PW,118 is produced by Nexperia USA Inc., belongs to Loogika - väravad ja inverterid.
74LV14PW,118 Toote üksikasjad
74LV14PW,118, mida pakub Nexperia USA Inc., saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 74LV14PW,118 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
74LV14PW,118 FAQ
1. What is the operating voltage range of the 74LV14PW,118?
The operating voltage range of the 74LV14PW,118 is 2 V to 5.5 V.
2. What is the maximum input rise and fall time for this device?
The maximum input rise and fall time for the 74LV14PW,118 is 6 ns.
3. Can the 74LV14PW,118 be used in automotive applications?
Yes, the 74LV14PW,118 is suitable for use in automotive applications.
4. What is the maximum operating frequency of the 74LV14PW,118?
The maximum operating frequency of the 74LV14PW,118 is 30 MHz.
5. Is the 74LV14PW,118 RoHS compliant?
Yes, the 74LV14PW,118 is RoHS compliant.
6. What is the package type of the 74LV14PW,118?
The 74LV14PW,118 comes in a TSSOP-14 package.
7. Does the 74LV14PW,118 have internal pull-up or pull-down resistors?
No, the 74LV14PW,118 does not have internal pull-up or pull-down resistors.
8. What is the maximum power dissipation of the 74LV14PW,118?
The maximum power dissipation of the 74LV14PW,118 is 500 mW.
9. Can the 74LV14PW,118 tolerate electrostatic discharge (ESD)?
Yes, the 74LV14PW,118 can tolerate electrostatic discharge (ESD) up to 2 kV.
10. What is the temperature range for operation of the 74LV14PW,118?
The 74LV14PW,118 has an operating temperature range of -40°C to 125°C.