UWS-5/10-Q48NM-C Murata Power Solutions Inc. DC/DC CONVERTER 5V 10A ISOLATED
Toiteallikad
Tootja number:
UWS-5/10-Q48NM-C
Tootekategooria:
Kirjeldus:
DC/DC CONVERTER 5V 10A ISOLATED
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Remote On/Off, UVLO
Juhtimisfunktsioonid :
Enable, Active Low
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
8-SMD Module, 1/16 Brick
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – isolatsioon :
2.25kV
Pinge – sisend (max) :
75V
Pinge – sisend (min) :
18V
Pinge – väljund 1 :
5V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
10A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
UWS
Suurus/Mõõdud :
1.31" L x 0.91" W x 0.36" H (33.3mm x 23.1mm x 9.1mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
91%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C
Tüüp :
Isolated Module
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
50W