ULS-12/8.3-D48NM-C Murata Power Solutions Inc. DC/DC CONVERT 12V 8.3A
Toiteallikad
Tootja number:
ULS-12/8.3-D48NM-C
Tootekategooria:
Kirjeldus:
DC/DC CONVERT 12V 8.3A
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Remote On/Off, OTP, OVP, SCP, UVLO
Juhtimisfunktsioonid :
Enable, Active Low
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
8-SMD Module, 1/16 Brick
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – isolatsioon :
2.25kV
Pinge – sisend (max) :
75V
Pinge – sisend (min) :
36V
Pinge – väljund 1 :
12V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
8.3A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
ULS
Suurus/Mõõdud :
1.30" L x 0.90" W x 0.40" H (33.0mm x 22.9mm x 10.2mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
92%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C
Tüüp :
Isolated Module
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
100W