NXE1S0303MC-R7 Murata Power Solutions Inc. DC/DC CONV 1W 3.3V SGL 3KV
Toiteallikad
Tootja number:
NXE1S0303MC-R7
Tootekategooria:
Kirjeldus:
DC/DC CONV 1W 3.3V SGL 3KV
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
SCP
Juhtimisfunktsioonid :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
14-SMD Module, 5 Leads
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend (max) :
3.63V
Pinge – sisend (min) :
2.97V
Pinge – väljund 1 :
3.3V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
303mA
Rakendused :
ITE (Commercial), Medical
seeria :
NXE1
Suurus/Mõõdud :
0.50" L x 0.41" W x 0.18" H (12.7mm x 10.41mm x 4.5mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
66%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C
Tüüp :
Isolated Module
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
1W