NPH15S2412IC Murata Power Solutions Inc. CONV DC/DC 15W24VIN 12.1VOUT DIP
Toiteallikad
Tootja number:
NPH15S2412IC
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Juhtimisfunktsioonid :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
6-DIP Module
Pakendamine :
Tube
Pinge – isolatsioon :
1.5kV
Pinge – sisend (max) :
36V
Pinge – sisend (min) :
18V
Pinge – väljund 1 :
12.1V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
1.3A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
NPH15S
Suurus/Mõõdud :
1.97" L x 0.98" W x 0.39" H (50.0mm x 24.9mm x 9.9mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
86%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 110°C
Tüüp :
Isolated Module
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
15W