NCS12S1203C Murata Power Solutions Inc. DC/DC CONVERTER 3.3V 12W
Toiteallikad
Tootja number:
NCS12S1203C
Tootekategooria:
Kirjeldus:
DC/DC CONVERTER 3.3V 12W
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
OTP, SCP, UVLO
Juhtimisfunktsioonid :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
24-DIP Module, 8 Leads
Pakendamine :
Tube
Pinge – isolatsioon :
1.5kV
Pinge – sisend (max) :
36V
Pinge – sisend (min) :
9V
Pinge – väljund 1 :
3.3V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
3.64A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
NCS12
Suurus/Mõõdud :
1.26" L x 0.79" W x 0.41" H (32.0mm x 20.0mm x 10.5mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
83.5%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C
Tüüp :
Isolated Module
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
12W