BEI15-150-Q48N-C Murata Power Solutions Inc. DC DC CONVERTER +/-15V 15W
Toiteallikad
Tootja number:
BEI15-150-Q48N-C
Tootekategooria:
Kirjeldus:
DC DC CONVERTER +/-15V 15W
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Juhtimisfunktsioonid :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
6-DIP Module
Pakendamine :
Tray
Pinge – isolatsioon :
2.25kV
Pinge – sisend (max) :
75V
Pinge – sisend (min) :
18V
Pinge – väljund 1 :
15V
Pinge – väljund 2 :
-15V
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
500mA, 500mA
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
BEI15
Suurus/Mõõdud :
1.10" L x 0.96" W x 0.35" H (27.9mm x 24.4mm x 8.9mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
86%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C
Tüüp :
Isolated Module
Väljundite arv :
2
Võimsus (vatti) :
15W