LXDC3EP33F-204 Murata Electronics North America DC/DC CONVERTER
Toiteallikad
Tootja number:
LXDC3EP33F-204
Tootekategooria:
Kirjeldus:
DC/DC CONVERTER
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO
Juhtimisfunktsioonid :
Osa olek :
Last Time Buy
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
9-SMD Module
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – isolatsioon :
Pinge – sisend (max) :
5.5V
Pinge – sisend (min) :
4V
Pinge – väljund 1 :
3.3V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
1A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
LXDC3EP
Suurus/Mõõdud :
0.14" L x 0.13" W x 0.05" H (3.5mm x 3.2mm x 1.3mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
94%
Töötemperatuur :
-30°C ~ 85°C