0845240014-11-A9 Molex, LLC 11" PRE-CRIMP A1857/19 ORANGE
Kaablikomplektid
Tootja number:
0845240014-11-A9
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
11" PRE-CRIMP A1857/19 ORANGE
RoHs olek:
Andmetabelid:
Kontakt Viimistluspaksus :
30.0µin (0.76µm)
Kontakti lõpp :
Pin to Cable (Round)
Osa olek :
Active
Pikkus :
11.0" (279.4mm)
seeria :
ML-XT™, XRC™
Traadi mõõtur :
18 AWG
Värv :
Orange
Võtke ühendust Finish :
Gold
Laos
52,693
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
0845240014-11-A9 Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
0845240014-11-A9 Iseärasused
0845240014-11-A9 is produced by Molex, LLC, belongs to Jumperjuhtmed, eelpressitud juhtmed.
0845240014-11-A9 Toote üksikasjad
0845240014-11-A9, mida pakub Molex, LLC, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 0845240014-11-A9 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
0845240014-11-A9 Seotud märksõnad
0845240014-11-A9 Hind
0845240014-11-A9 Maalimine
0845240014-11-A9 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
Sisaldab "0845" seeria tooteid