0845240004-03-N7-D Molex, LLC 3" PRE-CRIMP A1858/19 BROWN
Kaablikomplektid
Tootja number:
0845240004-03-N7-D
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
3" PRE-CRIMP A1858/19 BROWN
RoHs olek:
Andmetabelid:
Kontakt Viimistluspaksus :
80.0µin (2.03µm)
Kontakti lõpp :
Pin to Pin
Osa olek :
Active
Pikkus :
3.00" (76.20mm)
seeria :
ML-XT™, XRC™
Traadi mõõtur :
16 AWG
Värv :
Brown
Võtke ühendust Finish :
Nickel
Laos
15,062
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
0845240004-03-N7-D Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
0845240004-03-N7-D Iseärasused
0845240004-03-N7-D is produced by Molex, LLC, belongs to Jumperjuhtmed, eelpressitud juhtmed.
0845240004-03-N7-D Toote üksikasjad
0845240004-03-N7-D, mida pakub Molex, LLC, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 0845240004-03-N7-D on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
0845240004-03-N7-D Seotud märksõnad
0845240004-03-N7-D Hind
0845240004-03-N7-D Maalimine
0845240004-03-N7-D Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
Sisaldab "0845" seeria tooteid