0430300004-12-R6 Molex, LLC 12" PRE-CRIMP 1853 RED
Kaablikomplektid
Tootja number:
0430300004-12-R6
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
12" PRE-CRIMP 1853 RED
RoHs olek:
Andmetabelid:
Kontakt Viimistluspaksus :
40.0µin (1.02µm)
Kontakti lõpp :
Socket to Cable (Round)
Osa olek :
Active
Pikkus :
12.0" (304.8mm)
seeria :
Micro-Fit 3.0™ 43030
Traadi mõõtur :
26 AWG
Värv :
Red
Võtke ühendust Finish :
Tin
Laos
33,749
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
0430300004-12-R6 Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
0430300004-12-R6 Iseärasused
0430300004-12-R6 is produced by Molex, LLC, belongs to Jumperjuhtmed, eelpressitud juhtmed.
0430300004-12-R6 Toote üksikasjad
0430300004-12-R6, mida pakub Molex, LLC, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 0430300004-12-R6 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
0430300004-12-R6 Seotud märksõnad
0430300004-12-R6 Hind
0430300004-12-R6 Maalimine
0430300004-12-R6 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
Sisaldab "0430" seeria tooteid