0430300004-02-L6 Molex, LLC 2" PRE-CRIMP 1853 BLUE
Kaablikomplektid
Tootja number:
0430300004-02-L6
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
2" PRE-CRIMP 1853 BLUE
RoHs olek:
Andmetabelid:
Kontakt Viimistluspaksus :
40.0µin (1.02µm)
Kontakti lõpp :
Socket to Cable (Round)
Osa olek :
Active
Pikkus :
2.00" (50.80mm)
seeria :
Micro-Fit 3.0™ 43030
Traadi mõõtur :
26 AWG
Värv :
Blue
Võtke ühendust Finish :
Tin
Laos
39,308
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
0430300004-02-L6 Konkurentsivõimelised hinnad
Hinnapakkumise saamiseks klõpsake
0430300004-02-L6 Iseärasused
0430300004-02-L6 is produced by Molex, LLC, belongs to Jumperjuhtmed, eelpressitud juhtmed.
0430300004-02-L6 Toote üksikasjad
0430300004-02-L6, mida pakub Molex, LLC, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 0430300004-02-L6 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
0430300004-02-L6 Seotud märksõnad
0430300004-02-L6 Hind
0430300004-02-L6 Maalimine
0430300004-02-L6 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
Sisaldab "0430" seeria tooteid